Pujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_Nisa

Tam na lodi, zpátky na koloběžce

Od loňského roku v půjčovně lodí Nisa máme také osvědčené koloběžky KOSTKA, tudíž zde vzniká nová možnost pro váš výlet. Vylepšete si ještě o stupeň váš výlet.

Půjčte si od nás kanoi a vyražte z Kristýny po řece Nise. Po 3-4 hodinách plavby a 11km vystoupíte před stavidlovým jezem na levém břehu. Zavoláte nám a my do půl hodiny přijedeme. Předáme vám koloběžky, přebereme si lodě a případně vám vezmeme batoh nebo mokré věci zpět do půjčovny, kde si je po návratu vyzvednete. Následně vás bude čekat dalších 15km, které jsou pohodovým tempem zdolatelné do 2h. Na koloběžkách vyrazíte po cyklotrase Odra-Nisa která vás zavede přes Zittau a bod Trojzemí až zpět na Kristýnu k naší půjčovně, kde koloběžky vrátíte a případně si zde vyzvednete vaše věci.

Mapka trasy na koloběžkách

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně programu "Tam na lodi, zpět na koloběžce" se nám neváhejte ozvat. Personál půjčovny Vám ochotně zodpoví všechny vaše dotazy. Telefonní číslo k nám do půjčovny je 775 580 399 nebo nás můžete kontaktovat elektronicky na info@pujcovnalodinisa.cz.

kolobezky_pujcovna_Nisa

Otevírací doba

květen, září
so – ne 9:00 - 18:00

červen - srpen
po – ne 9:00 - 18:00

Těšíme se na Vás!


Změny otevírací doby podle počasí nebo po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Novinkyadresa
areál Kristýna, 463 34  Hrádek nad Nisou

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
info@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2022 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena