Tam na lodi, zpátky na koloběžce

Vynásobte svoje zážitky!

Od loňského roku v půjčovně lodí Nisa máme také osvědčené koloběžky KOSTKA, tudíž zde vzniká nová možnost pro váš výlet. Vylepšete si ještě o stupeň váš výlet.

Půjčte si od nás kanoi a vyražte z Kristýny po řece Nise. Po 3-4 hodinách plavby a 11km vystoupíte před stavidlovým jezem na levém břehu. Zavoláte nám, my do půl hodiny přijedeme, předáme vám koloběžky, přebereme si lodě a případně vám vezmeme batoh nebo mokré věci zpět do půjčovny, kde si je po návratu vyzvednete. Nyní vás čeká dalších 15km, které jsou pohodovým tempem zdolatelné do 2h. Na koloběžkách vyrážíte po cyklotrase Odra-Nisa která vás zavede přes Zittau a bod Trojzemí až zpět na Kristýnu k naší půjčovně, kde koloběžky vracíte případně si zde vyzvedáváte vaše věci.

Mapka trasy na koloběžkách

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně programu "Tam na lodi, zpět na koloběžce" se nám neváhejte ozvat. Personál půjčovny Vám ochotně zodpoví všechny vaše dotazy. Telefonní číslo k nám do půjčovny je 775 580 399 nebo nás můžete kontaktovat elektronicky na info@pujcovnalodinisa.cz

Koloběžky z Půjčovny Nisa

Otevírací doba:

PO - NE  9:00 - 18:00

 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: