Pujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_NisaPujcovna_lodi_Nisa

Koloběžky

Kromě lodí si u nás můžete zapůjčit i koloběžky od renomovaného českého výrobce KOSTKA.  Připravili jsme pro vás několik tipů, jak je využít v okolí Kristýny nebo povodí řeky Nisy.

Na hodinu

Pro kratší projížďku můžete využít okruhu okolo Kristýny s menší zastávkou u některého s občerstvení. Jako alternativní varianta může být projížďka podél řeky Nisy po cyklostezce až k Trojzemí, odkud se vydáte směrem k hlavní silnici se směrem na Žitavu. Poté se dáte doprava a až dojedete ke kruhovému objezdu před Kristýnou, stačí projet autocampem a jste zpátky u nás.

Na půl dne

O něco delší možnosti je zapůjčení koloběžek na půl dne, což konkrétně u nás je 4,5 hodiny (polovina naší otvírací doby). Vydat se můžete například směr Hirschfelde se zastávkou v německém městě Zittau na zmrzlinu či jiné občerstvení. V Hirschfelde můžete vidět například vysloužilou elektrárnu, která sama o sobě je dosti monumentální stavbou.

Na celý den

Koloběžky u nás si můžete půjčit i na celý den či více dní a vyrazit někam dál od campu. Rozlehlé roviny v Polsku si doslova říkají o pořádný výlet na koloběžkách nebo se můžete vydat po cyklostezce Odra-Nisa, která je pro koloběžky naprosto ideální, a objevit i kraj našich Německých či Polských sousedů. Výhoda výpůjčky na celý den je, že nemusíte nikam spěchat, koloběžky jsou celý den jen vaše a můžete si v pohodě vychutnat cestu, zastavit se na oběd nebo jiné občerstvení. V sekci zajímavostí na trase si můžete počíst o místech, která po cestě můžete navštívit.

Otevírací doba

květen, září
so – ne 9:00 - 18:00

červen - srpen
po – ne 9:00 - 18:00

Těšíme se na Vás!


Změny otevírací doby podle počasí nebo po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Novinkyadresa
areál Kristýna, 463 34  Hrádek nad Nisou

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
info@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2022 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena