Trasy

Zvolte si dle Vašich časových možností trasu na odpoledne, den nebo dokonce celý víkend. Můžete objevovat málo známé úseky NisyBílého Kostela na Kristýnu nebo se vydat od zatopeného lomu Kristýna směrem na hranice České republiky a pokračovat dále po polsko-německé hranici, která byla vytvořena přírodní cestou: právě řekou Nisou.

Pro náročnější vodáky jsme připravili zhruba dvacet dva kilometrů dlouhou trasu z Kristýny až do klášteru Mariental, která vám pohodovým tempem zabere celý den.

Na trase se přitom nabízí mnoho zajímavých míst, ať už přírodní nebo technické a kulturní památky. Za návštěvu jistě stojí zatopený lom, dnes jezero Kristýna, kde se můžete utábořit, vykoupat, chodit na výlety nebo třeba na houby. V těsné blízkosti Kristýny i řeky Nisy naleznete naši půjčovnu lodí Nisa, kde si můžete vypůjčit kanoi nebo paddleboard, samozřejmostí jsou pádla, záchranné vesty, barely.
Nemusíte ale pouze absolvovat námi nabízené trasy, rádi vyhovíme Vašim přáním a pokud to bude možné, loď dopravíme, kam si řeknete. Máte-li nějaký dotaz ohledně trasy, neváhejte a kontaktujte nás!

Rezervovat nyní

Otevírací doba:

čvc., srp.: PO - NE  9:00 - 18:00

kvě., čvn., zář.: SO, NE 10:00 - 18:00
(pouze po předchozí objednávce)

Ostatní měsíce po domluvě.

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: